WebIGS Iş Güvenligi Takip Sistemi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WebİGS İşletmenin alabileceği Para Cezalarını hesaplayabiliyor mu?

Yoruma açık olarak Evet!

Bilindiği üzere Mevzuatlara ait Para Cezalarına şartları özellike denetmenin yorumuna açıktır.  Bu sebeple işletmenin alacağı para cezalarını hesaplamak 100% mümkün değildir; gözden kaçan küçük bir nokta decetimcinin yorumu ile para cesası getirebilir.

Bu sebeple mevzuata bağlı para cezalarını en doğru şekilde hesaplayabilmek için İşletmenin verilerini, mevzuatlara bağlı cezalar kapsamında online analiz edebilmek ve yorumlamak gerekir.

 

WebİGS Mevzuat Yönetimi içerdiği dinamik altyapısı ile sizin veya destek ekibinizin tanımladığı kurallar doğrultusunda İşletmelerinizin verilerini online olarak analiz eder ve ceza oranlarını tahmini olarak hesaplar.

Uzmanlarınızın tavsiyesi veya ihtiyacı doğrultusunda dinamik olarak değiştirilenbilen veya tanımlanabilen Ceza Analiz Tanımları oturdukça ceza analiz öngörüleriniz %100'e yaklaşır.

WebİGS Mevzuat Ceza Analizleri Uzmanlara bir nevi ikaz ışığı oluşturmakta; özellikle odaklanmaları gerekn noktaları önceden göstermektedir.

 

WebİGS Mevzuat Ceza Analizleri tamamiyle dinamik olduğu için yeni eklenen mevzuatlar içinde sınırsızca tanımlanabilir.

 


 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular bölümünü yararlı buldunuz mu?
 

Duyurular

2012 yılında ilk çıktığından beri WebİGS'nin visyonun parçası ve çekirdek modüllerinden birisi olan Kalite Yönetimi artık bakanlığın yeni OSGB yönetmeliğinde şartlardan biri...

Bu düzenlemeye göre WebİGS kullanmayan, başka yazılım kullanan OSGB'ler kendilerine yeniden kalite yönetimi içeren bir yazılım arayışına geçmek zorunda kalabilirler...

WebİGS içinde oldukça kapsamlı yönetilen kalite çalışmaları hem dijital ortamda daha etkin bir çalışma ortamı sunuyor hemde OSGBlerin dokümantasyon yükünü azaltıyor...